Dakota Fanning na gali Annual DKMS Linked Against Blood Cancer
Dakota Fanning i Heidi Klum wzięły udział w 6 dorocznej gali DKMS Annual DKMS Linked Against Blood Cancer, która odbyła się 26 kwietnia w Cipriani Wall Street w Nowym Jorku. Panie wspierały walkę z rakiem krwi oraz misję firmy DKMS, która ma na celu umożliwianie ludziom oddawanie szpiku kostnego i tym samym uratowanie życia. Wcześniej tego dnia, Heidi złożyła wizytę w Empire State Building, aby podziękować dawcom szpiku.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz