Nie mieli ze sobą kontaktu od czasu wybuchu skandalu.

Mówi się, że Robert Pattinson i Kristen Stewartchcą się w końcu spotkać twarzą w twarz.
To Robert wyszedł z incjatywą spotkania. Najwidoczniej ochłonął już nieco po całej sprawie i jest gotowy na spokojną rozmowę.
Para nie miała ze sobą kontaktu od momentu, kiedy Robert dowiedział się o romansie swojej dziewczyny z reżyserem Rupertem Sandersem.
W zeszłym miesiącu, tuż po skandalu, Robert wyprowadził się z ich wspólnego domu w Los Angeles. I koczował u swojej znajomej, Reese Witherspoon. Teraz wrócił do LA.
- Robert jest ogromnie zraniony, ale wciąż zależy mu na Kristen. Spotkanie jest potrzebne, żeby uporządkować sprawy między nimi - mówi jeden ze znajomych pary.
Myślicie, że Robert wybaczył?
To Robert wyszedł z incjatywą spotkania. Najwidoczniej ochłonął już nieco po całej sprawie i jest gotowy na spokojną rozmowę.
Para nie miała ze sobą kontaktu od momentu, kiedy Robert dowiedział się o romansie swojej dziewczyny z reżyserem Rupertem Sandersem.
W zeszłym miesiącu, tuż po skandalu, Robert wyprowadził się z ich wspólnego domu w Los Angeles. I koczował u swojej znajomej, Reese Witherspoon. Teraz wrócił do LA.
- Robert jest ogromnie zraniony, ale wciąż zależy mu na Kristen. Spotkanie jest potrzebne, żeby uporządkować sprawy między nimi - mówi jeden ze znajomych pary.
Myślicie, że Robert wybaczył?
Źródło: kozaczek.pl
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz