sobota, 11 sierpnia 2012
Taylor Lautner i Ashley Benson byli na randce?
Pasują do siebie?
Taylor Lautner i Ashley Benson zostali niedawno przyłapani przez paparazzich przed meksykańską restauracją Red O Mexican. Spotkali się ze sobą w grupie znajomych i opuszczali miejsce w oddzielnych samochodach. Jak informują świadkowie zdarzenia, para zdawała się świetnie ze sobą dogadywać i dobrze ze sobą czuć. To wszystko wygląda jak pierwsza randka... :)
Myślicie, że pasowaliby do siebie?
źródło
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz