sobota, 11 sierpnia 2012

Taylor Lautner i Ashley Benson byli na randce?


Pasują do siebie?

Taylor Lautner i Ashley Benson zostali niedawno przyłapani przez paparazzich przed meksykańską restauracją Red O Mexican. Spotkali się ze sobą w grupie znajomych i opuszczali miejsce w oddzielnych samochodach. Jak informują świadkowie zdarzenia, para zdawała się świetnie ze sobą dogadywać i dobrze ze sobą czuć. To wszystko wygląda jak pierwsza randka... :)
Myślicie, że pasowaliby do siebie?
źródło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...