poniedziałek, 13 sierpnia 2012

ZAKOŃCZENIE SAGI BYWA SMUTNE?


8 sierpnia Nikki Reed i Peter Facinelli pojawili się na 11th Annual InStyle Summer Soiree. Dziennikarze nie tracili okazji i otoczyli gwiazdy sagi Zmierzch, zadając pytania odnośnie skandalu wokół Kristen Stewart i Roberta Pattinsona oraz zakończenia pracy nad ekranizacjami. Jakie odczucia towarzyszą aktorom? Czuli smutek czy jednak szczęście, opuszczając plan zdjęciowy? A co mają do powiedzenia w sprawie swoich przyjaciół?  
Co myślicie na temat zdrady i oszust Kristen Stewart?
Nie mogę zabierać głosu w tym temacie.
Nikki lekko się uśmiechnęła, próbując zakryć zakłopotanie. Widać, że aktorka chciałaby przystąpić do opowiadania o szczęśliwych momentach z planu.
Spotkałam się z niesamowitą dobrocią. Było naprawdę wiele niezwykłych chwil.
Potwierdzając słowa Ashley Greene, Nikki stwierdziła, że ostatnia premiera będzie dobrym wyciskaczem łez.
Nie będziemy się widzieć po raz ostatni, oczywiście, ale po raz ostatni pojawimy się w takim składzie i gdy pomyślę, że to będzie ostatnia taka wspólna premiera, robi mi się naprawdę smutno.

Ja płaczę codziennie! ~ żartuje Peter ~ Mieliśmy wczoraj wielki, smutny festiwal szlochu.


On jest po prostu mężczyzną i udaje, że nie chce o tym mówić. ~ śmieje się Nikki ~ Ostatniej nocy mieliśmy wielki, zbiorowy obiad i długo o tym rozmawialiśmy.


Mimo ostatniej premiery nasza przyjaźń i cała rodzina przetrwa. ~ Peter dodaje poważnie

Tak, ale to ostatnie takie wydarzenie, dlatego to po prostu dziwne, że nie oczekujemy pracy nad kolejną ekranizacją. ~ mówi Nikki ~ To dziwne. A dla Ciebie nie? Dla mnie jak najbardziej.

Źródło: zmierzch.ocom.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...