Strony

czwartek, 16 sierpnia 2012

Pattinson i Stewart planują spotkanie?


Nie mieli ze sobą kontaktu od czasu wybuchu skandalu.
Czy Pattinson i Stewart planują spotkanie?
Mówi się, że Robert Pattinson i Kristen Stewartchcą się w końcu spotkać twarzą w twarz.

To Robert wyszedł z incjatywą spotkania. Najwidoczniej ochłonął już nieco po całej sprawie i jest gotowy na spokojną rozmowę.

Para nie miała ze sobą kontaktu od momentu, kiedy Robert dowiedział się o romansie swojej dziewczyny z reżyserem Rupertem Sandersem.

W zeszłym miesiącu, tuż po skandalu, Robert wyprowadził się z ich wspólnego domu w Los Angeles. I koczował u swojej znajomej, Reese Witherspoon. Teraz wrócił do LA.

- Robert jest ogromnie zraniony, ale wciąż zależy mu na Kristen. Spotkanie jest potrzebne, żeby uporządkować sprawy między nimi - mówi jeden ze znajomych pary.

Myślicie, że Robert wybaczył?

Źródło: kozaczek.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz