Zaćmienie już 7 września na TVN!
Już 7 września o godzinie 20:00 stacja TVN wyemituje trzecią część Sagi Zmierzch: Zaćmienie! Wygląda na to, że nowy sezon telewizyjny TVN-u zaczniemy bardzo przyjemnie razem z Bellą i Edwardem w naszych domach. Kto zamierza oglądać?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz