
Saga Zmierzch podbiła serca milionom fanów. Czterotomowa saga (“Zmierzch”, “Zaćmienie”, “Księżyc w nowiu”, “Przed świtem”) przez 91 tygodni okupowała pierwsze miejsce na liście literackich bestsellerów New York Timesa, została wydana w 37 krajach i dotąd sprzedana w imponującej liczbie 25 milionów egzemplarzy na świecie. Stacja TVN przekonała się, że światowy fenomen jest równie popularny w Polsce, jak i na zachodzie. Dwie pierwsze ekranizacje, które zostały wyświetlone w piątkowym SuperKinie obejrzało ponad 3 mln widzów w wieku 16-49. Pracownicy jednego z najpopularniejszych kanałów w Polsce zaskoczeni ilością pasjonatów, postanowili kontynuować prezentację kolejnych filmów. Tak więc tej jesieni szykujcie się na seans „Sagi Zmierzch: Zaćmienie” w TVN!
Źródło: zmierzch.ocom.pl
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz