piątek, 10 sierpnia 2012

XAVIER SAMUEL W FILMIE HARDWICKE!


Pamiętacie Xaviera Samuela, który w trzeciej części ekranizacji sagi Zmierzch wcielił się w bliskiego przyjaciela Victorii, Riley’a? Młody aktor dołączył do obsady filmu “Plush”. Obraz reżyseruje Catherine Hardwicke. Film opowiada o psychologu, który dzięki nadnaturalnym umiejętnościom potrafi przeniknąć do umysłów swoich pacjentów. Podobny dar ma piosenkarka rockowej kapeli Plush, która przechodzi kryzys twórczy po śmierci brata. Samuel wcieli się w postać nowego gitarzysty, który jest mistrzem psychologicznych gierek i manipulacji ludźmi. W roli piosenkarki obsadzona została Emily Browning. Psychologa gra Cam Gigandet, który także ma za sobą przygodę ze Zmierzchem. Zagrał tropiciela Jamesa.

filmweb.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...